Zabłocie Concept House

Grupa Arkada

Mieszkanie to nie tylko cztery ściany. To przestrzeń do życia. To wszystko, co Cię otacza i to, co Cię określa. To kontakt z miejscami, z którymi jesteś związany. To kontakt z miastem!

W cenie każdego mieszkania, oprócz doskonale zaprojektowanego układu pomieszczeń, mieszkańcy otrzymują także:

kamienną elewację,
kino letnie na dachu,
10 km Bulwarów Wiślanych do spacerów i joggingu,
niesamowitą, postindustrialną dzielnicę artystyczno-biznesową,
117 restauracji, kawiarni i knajpek w pobliżu,
tętniący życiem Kazimierz w odległości 10-minutowego spaceru,
dziesiątki festiwali i wydarzeń kulturalnych na wyciągnięcie ręki.

Zabłocie to wyjątkowa dzielnica, która na naszych oczach wyrasta na postindustrialnym obszarze, zaledwie 1800 m od Rynku Głównego. Dziś tworzą ją centra sztuki i kultury, miejsca spotkań, oryginalne lokale, prężne ośrodki innowacji i nowych technologii. Stworzyliśmy budynek, który czerpie z energii tego miejsca i wprowadza do niego nowy pierwiastek.
Zabłocie Concept House to funkcjonalne rozwiązania opakowane w niebanalną architekturę. To budynek, obok którego trudno przejść obojętnie. Tektonika kamiennej elewacji sprawia, że o każdej porze dnia wygląda ona inaczej, a przestrzenie wspólne podpowiadają, że za drzwiami mieszkań spotkamy kreatywnych i pełnych energii mieszkańców.

Inwestycja zlokalizowana jest w zachodniej, najatrakcyjniejszej części Zabłocia, tuż przy Bulwarach Wiślanych i granicy z dzielnicą Kazimierz. Taka lokalizacja gwarantuje bezpośredni dostęp do wszystkich atutów, jakie niesie ze sobą centrum miasta. Bogata oferta kulturalno-rozrywkowa, świetna komunikacja z innymi częściami miasta, infrastruktura handlowo-usługowa. Do tego niepowtarzalny klimat Krakowa ze swoim niesamowitym rytmem, w którym na co dzień możemy uczestniczyć.
10 minut pieszo na Kazimierz
250 m do Bulwarów Wiślanych
200 m do przystanku szybkiego tramwaju i autobusu
300 m do stacji SKM
bliskość tras wylotowych
Trudno wyobrazić sobie lepiej skomunikowaną lokalizację w Krakowie. Jednocześnie ul. Ślusarska to cicha i niewielka ulica z małym ruchem samochodowym.
Sąsiedztwo inwestycji dynamicznie się rozwija i jego jakość w najbliższym czasie będzie bardzo zyskiwać. W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji, tuż przy Bulwarach Wiślanych, powstanie park miejski. Nieopodal miasto planuje budowę kładki pieszo-rowerowej do dzielnicy Kazimierz, a w odległości kilkuset metrów rozpoczęła się budowa Zabłocie Business Park z 11.000 m2 powierzchni biurowej.