Piasta Park

Wawel Service

Piasta Park to doskonałe rozwiązanie dla osób aktywnych, marzących o bliskim kontakcie z naturą.

Przestronne mieszkania z widokiem na piękny park (tereny rekreacyjne otaczające Fort Mistrzejowice) stanowią idealną propozycję nawet dla najbardziej wymagających klientów.

Ogromną zaletą inwestycji jest jej atrakcyjna lokalizacja. To doskonałe miejsce dla osób młodych, lubiących aktywnie spędzać czas. W bliskim sąsiedztwie znajdują się Plany Mistrzejowickie oraz rzeka Dłubnia. Osoby dbające o kondycję fizyczną ucieszą zapewne liczne ścieżki do spacerów i joggingu w okolicy inwestycji oraz boiska sportowe i place zabaw dla dzieci.
Ta ciekawa lokalizacja daje ogromne możliwości

Komfortowa przestrzeń mieszkalna i roztaczający się z okien krajobraz, sprawiają, że w pobliżu serca miasta można poczuć się jak na krakowskich przedmieściach. Malownicze tereny zielone przeplatają się z bogato rozwiniętą infrastrukturą osiedla (szkoły, przedszkola, apteka, szpital im. Rydygiera) oraz dogodną siecią komunikacyjną do centrum miasta (przystanek tramwajowy tylko 3 minuty pieszo).

Warto podkreślić, że:

  • Planty Mistrzejowickie są w odległości 15 minut pieszo,
  • od Plant Bieńczyckich piasta park dzieli 20 minut pieszo,
  • do Fortów Batowice można dotrzeć pieszo w 20 minut,
  • zbiornik wodny Zesławice jest oddalony o ok. 2,7 km od inwestycji.

Piasta Park to świetna oferta dla ludzi młodych i aktywnych, którzy chcieliby kupić mieszkanie w ramach programu MDM, a także dla osób zainteresowanych wynajmem lub prowadzeniem działalności usługowej.