Osiedle Kwitnących Wiśni

AWIM Grupa Inwestycyjna

Osiedle położone w południowej części Krakowa to kameralna enklawa, w której mieszkańcy znajdą swoją przestrzeń sprzyjającą relaksowi w naturalnym otoczeniu.

Osiedle Kwitnących Wiśni – to kameralne osiedle ulokowane w malowniczych okolicach Góry Borkowskiej. Znajduje się tu osiem budynków mieszczących w sobie łącznie 32 mieszkania o trzech typach metraży – 57,43 m2, 57,82 m2 i 94,27 m2.
Za sprawą niskiej zabudowy, ogrodzenia i zagospodarowaniu przestrzeni wspólnej zielenią Osiedle Kwitnących Wiśni to doskonałe miejsce dla osób szukających cichej enklawy do życia, która nie traci jednak żadnej z zalet wynikających z miejskiej lokalizacji. Przestrzeń sprzyja kultywowaniu życia rodzinnego, a przy tym jest doskonale skomunikowana z centrum Krakowa.

Wyróżniki Osiedla

Zarówno lokalizacja, jak i projekt osiedla wpływają na komfort i jakość życia jego mieszkańców.

Kameralna zabudowa
Dwupiętrowe budynki zapewniają swoim mieszkańcom przestrzeń znacznie przewyższającą swoim standardem mieszkania w bloku.

Bliskość terenów zielonych
Zlokalizowane w spacerowej odległości od osiedla tereny zielone – Las Borkowski i Park Zdrojowy –zapewniają jego mieszkańcom możliwość codziennego kontaktu z naturą.

Rozbudowana infrastruktura
Komunikację z centrum Krakowa zapewniają pobliskie przystanki komunikacji miejskiej. W okolicy znajdują się sklepy, placówki edukacyjne, zdrowotne i centra handlowe.
Miejsca postojowe
Dla zmotoryzowanych mieszkańców przewidziano specjalne strefy wewnątrz osiedla, na których będą oni mogli bezpiecznie parkować swoje pojazdy.
Bezpieczne osiedle
W trosce o komfort i bezpieczeństwo mieszkańców osiedle zostało w pełni ogrodzone. Wszystkie drogi dojazdowe zostaną oświetlone.
Plac zabaw
W sąsiedztwie osiedla znajduje się teren rekreacyjny, w ramach którego najmłodsi mieszkańcy korzystać będą mogli z placu zabaw, a starsi z urządzeń pozwalających na aktywność fizyczną.